محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه در نامه‌ای به سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور قانون تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کار را ابلاغ کرد.

در این نامه آمده است در اجرای اصل 123 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار که با عنوان طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کار به مجلس شورای اسلامی تقدیم شده بود با تصویب در جلسه علنی روز سه‌شنبه مورخ 24 اسفند 1400 و تأیید شورای نگهبان به پیوست ارسال می‌شود.

به گزارش فارس، برخی کارشناسان می‌گویند؛ یکی از مشکلات ایجاد کسب و کار در کشور مراحل صدور مجوز کسب و کار است که با این قانون گام مهمی برای شروع کسب و کارها برداشته می‌شود.

این قانون امروز پنجم اردیبهشت 1401 از سوی مجلس به دولت ابلاغ شد.

این مطالب را از دست ندهید
آدرس ارتباطی ما

آدرس کارخانه: جاده شیراز سپیدان شهرک صنعتی هماشهر

دفتر فروش: شیراز: شهرک گویم زیتون 9 شرکت آبیار فارس

موبایل : 09178924652

موبایل : 09177149141

تلفن : 07136712030

ایمیل  : info[at]abyarfars[dot]com

آبرسانی یک وظیفه و مسئولیت است

عرضه محصولات و خدمات مطابق با استانداردهای جهانی و بکارگیری دانش فنی روز دنیا، تحویل به موقع محصولات و انجام کلیه تعهدات در قبال مشتریان جهت تامین رضایت آنها، تولید و عرضه محصولات مطابق با نیاز مشتری، حفاظت از محیط زیست و اجرای قوانین و استانداردهای ملی زیست محیطی جهت توسعه پایدار، تحقیق، توسعه، نوآوری، آموزش و بهبود مستمر و ایجاد چشم انداز روشن برای کارکنان شرکت و ارتقاء شایستگی و رضایت در آنها اصولی هستند که همواره بر آن پایبند بوده و هستیم.