شرکت آبیار فارس از سال 1392به صورت تخصصی در زمینه کشاورزی و آبرسانی شروع به کار کرده و هم اکنون در زمره مجموعه های برتر در تولید ، توزیع و پخش و واردات لوله و اتصالات آبیاری و کشاورزی در کشور شناخته می شود.

ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظامند ، در توسعه و تعالی زیرساختهای کشاورزی کشور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون توسعه صنعتی سازی و فناوری های نوین کشاورزی و حفظ محیط زیست در کنار کمک به کشاورزان ، جهت فعالسازی بهینه آنها گام بردارد .

روند حرکتی شرکت ابیار فارس  بر مبنای یک رویکرد مدیریتی صحیح به نحوی بنا شده که کلیه فرآیندها با هم افزایی دانش و تجربه بر اساس یک تفکر سیستماتیک ، یکسان و هماهنگ پیگیری شوند. عزم و اراده هیئت مدیره و مدیریت ارشد مجموعه نیز در طی سالیان متمادی ، همواره به نحوی بوده که این مجموعه خصوصی را در جهت توسعه و تعالی رهنمون سازد و بیش از پیش ، بخشی از دغدغه های کار و اشتغال جوانان این مرزو بوم را مرتفع نماید.

تولیدلوله پلی اتیلن‌ تهیه،توزیع اتصالات پلی اتیلن ،ملزومات ابیاری نخ داراسایش ،محصولات ویسپار،پارس خاور،0تا100 لوازم کشاورزی در جنوب کشور 

 شرکت ابیار فارس دارای تاییدیه از اداره آب و خاک و کشاورزی با ضمانت نامه کتبی 

آدرس ارتباطی ما

آدرس کارخانه: جاده شیراز سپیدان شهرک صنعتی هماشهر

دفتر فروش: شیراز: شهرک گویم زیتون 9 شرکت آبیار فارس

موبایل : 09178924652

موبایل : 09177149141

تلفن : 07136712030

ایمیل  : info[at]abyarfars[dot]com

آبرسانی یک وظیفه و مسئولیت است

عرضه محصولات و خدمات مطابق با استانداردهای جهانی و بکارگیری دانش فنی روز دنیا، تحویل به موقع محصولات و انجام کلیه تعهدات در قبال مشتریان جهت تامین رضایت آنها، تولید و عرضه محصولات مطابق با نیاز مشتری، حفاظت از محیط زیست و اجرای قوانین و استانداردهای ملی زیست محیطی جهت توسعه پایدار، تحقیق، توسعه، نوآوری، آموزش و بهبود مستمر و ایجاد چشم انداز روشن برای کارکنان شرکت و ارتقاء شایستگی و رضایت در آنها اصولی هستند که همواره بر آن پایبند بوده و هستیم.